نتایج جستجو برای عبارت :

سوال از مخاطب عزیز:)

دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو
راستش من هنوز از آن آدمها نشده‌ام که از تنهایی و خلوتشان لذت ببرند و استفاده‌ای مفید کنند. من هنوز برای رابطه‌ای دست و پا میزنم، هنوز دلم را به مخاطب‌های واهی توییتر و اینستا خوش کرده‌ام، هنوز از خودم فرار می‌کنم. اما من این آدم نخواهم ماند. من تغییر می‌کنم و یک روز واقعا تنهایی‌ام را بغل می‌کنم و با یک خروار کتاب و سوال و ایده خلوت می‌کنم.
خب آدم جایی می نویسه که مخاطب داشته باشه؛ یعنی معمولا اینطوریه. البته ممکنه کسی بگه که من خودم مخاطبامو میسازم؛ من به همچین کسی تبریک می گم، پشتکار خوبی داره!
من همچین پشتکاری ندارم؛ جایی که مخاطب نباشه مثل اغلب آدما حوصله نوشتن و حرف زدن ندارم؛ دیوونه نیستم که بلند بلند فکر کنم!
تنها چیزی که می تونه منو ترغیب به نوشتن کنه اشتباه بودن این گزاره است که توی بلاگ مخاطب ندارم.
همونطور که می‌دونین تو محیط وبلاگ یکی از مهم‌ترین موارد، رابطهٔ بین بلاگرها و مخاطب‌هاست. به عنوان یک مخاطب چه ویژگی‌هایی در یک وبلاگ و چه رفتارهایی از سوی بلاگر‌هایی که وبلاگ‌هاشون رو می‌خونید، دل‌آزاره براتون؟ و برعکس، چه ویژگی‌ها و رفتارهایی دوست‌داشتنیه و باعث می‌شه احساس خوبی داشته باشین در مورد یه وبلاگ یا یه بلاگر؟ به‌نظر شما معیار خاصی وجود داره در این زمینه یا فکر می‌کنین هرکس مختاره هرطور دلش می‌خواد تو وبلاگش عمل کنه؟
نوع گزینش مخاطب 
در فیلم و تصویری که می‌بیند،
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.
نتیجه ارضای هوشمندی مخاطبان، مشاهده محتوای ارزنده ترست.
سنجه تفکر با همراهی نمودن هوشمندی مخاطب، غنی ترین به روز آوری‎ها را هدیه می دهد.
همه این شباهت ها ...
همه این تله پاتی ها ..
به قول مامان همه این هاپو شدن های یهویی 
همه این غصه تراشیدنای مشترک ...
همه این اشکای دم مشک ...
همه این بی حوصله بودن حتی برا حرف زدن و حتی تر برا نفس کشیدن هامون ....اتفاقیه!
آره ...
اینکه من این سر دنیا و تو اون سر دنیا ...تو یه حالیم ..._و نپرس از کجا میدونم حالتو که به قول یکی کلاغ ها همه جای دنیا پرواز میکنند ..._
همش تصادفیه ...
نشونه هیچی نیس ...
مگه نه؟
دلم به هیچی خوش نمیشه ...
قول میدم !
....
بی مخاطب ترین متن مخاط
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
این روزا درسته همش خونه ام بیرون نمیرم و این دلیل بر این نیست که بیکار بشینم به فکرم زد بیام یکم دو دوتا چهارتا کنم ببینم حاصل این یسالم چی بوده !و باید توی آخرای سال اهداف یسالمو مشخص کنم تا بتونم به خیلی چـیزا برسم :)) حس میکنم سال ۹۹برام یسار بسیار دشواره اینقـــدر دشوار که حس میکنم یکم باید صبوری کنم برای این روزای مونده از۹۸حساب کتاب کنم !!
یه سوال من مخاطب خاموشم دارم عایا :)) ؟؟
میشه روشن شید؟ 
سخنوری فنی است که بوسیله آن گوینده،شنونده را به سخن خود اقناع می کند .پس قصد و غرض ما از سخنوری همین دو نتیجه است که شنونده ، سخن ما را بپذیرد .هر سخنرانی‌ که می خواهد سخنرانی کند باید از این سه اصل مهم : چه گفتن ، چگونه گفتن و چرا گفتن پیروی کند . این سه اصل مهم گویندگی در گفتگو های روزمره هم به کار می رود.با توجه به آداب‌ و احوال مخاطب کاری کنید که دل شنونده را بدست بیاورید ، مخاطب را به درک مطلب حرفتان برسانید و در آخر در دل مخاطب انگیزه ، شور و
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
رسانه را اگر امری ایستا در نظر بگیریم، جذب مخاطب را در میزان فراگیری و تطابق طبع آن با عموم مردم باید جست. اما رسانه فقط ایستا نیست. پویایی رسانه ما را از کم‌بود مخاطب نمی‌ترساند، که ما را از کم‌بودن رسانایی برحذر می‌دارد. رسانایی یک رسانه، توانایی آن در برانگیختن مخاطب برای انتشار رسانه است؛ یعنی همان رابطۀ نرخ جذب با تعداد مخاطب فعلی. ساختارهای ایستای رسانه، ما را به طرح و طبع مطبوعات به ذائقۀ مخاطب و نهایتاً ذائقه‌بازی می‌خواند؛ ولی
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
رپورتاژ آگهی چیست و تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو به چه شکل است؟
در سال های اخیر استفاده های فراوانی از اینترنت شده و همین موجب می شود تا روش های جدیدی برای تبلیغات و رپورتاژ های انلاین طراحی شود که یکی از موثر ترین روشها برای فهم بهتر مخاطب و شناخت آن نسبت به محصول و یا خدمات مورد نظر استفاده از انواع تصاویر و ویدئو های تبلیغاتی است که مهم ترین روش تولید محتوا به صورت نوشتاری می باشد.
خواسته گوگل این است که لینک هایی که در رپورتاژ اگهی قرار دارند
کسی که خود را در میان ریل های قطار انداخته است، مرگ برای آن ارزشمندتر بود از زندگیگنجشکی که در میان طوفان تکه نانی را حمل می کند، جوجه هایش برای آن ارزشمندتر بود تا خیس نشدندر زندگی به دنبال ارزش باش و برای ارزش بمیرانتخاب    انتخاب    انتخاب    انتخاباینکه چه چیزی ارزشمند هست در زندگی که لبخند بزنم برای زندگیعلامت سوال    علامت سوال     علامت سوال     علامت سوالبعد از علامت سوال من، چیزی نوشته است،   محدثه
اگر شما با مخاطب خاص سر و کار دارید که خوب مقصود این مطلب نیستید
مقصود اینجا دسته ای از افراد هستند که هنوز با فرد مورد نظر خود آشنا نشده اند بله تأکید می کنم بر روی کلمه ی آشنا_
وقتی در ذهن خود مخاطبی دارید واقعا چگونه با او برخورد می کنید و خواهید کرد من میخواهم توجه شما را جلب کنم به این نکته که تنها زمانی ملاک ارتباط طرفین است که آنها با هم روبه رو می شوند و مهم نیست که از هم آشنایی قبلی داشته باشند یا نه اما معیار آن زمان است
اضافه می کنم که
 طراحی اپلیکیشن ممکن میباشد با افرادی تماس بخش اعظمی دارید و نیز در تلگرام خویش شبکه ها و تیم های متعددی داشته باشید که برگه مرتبط با فرد آیتم نظرتان به انتهای لیست میرود.با استعمال از پین کردن مخاطب می توانید مدام پیام های او‌را در اولِ لیست قرار دهید.درپی طرز پین کردن مخاطب در تلگرام را فراگیری خوا هیم بخشید.
 ورژن دسکتاپ
برای این که یکی مخاطبین خویش را پین نمائید، کافیست از سمت چپ روی مخاطب آیتم نظرتان را تعیین فرمائید و روی آن کلیک راست
نوع گزینش مخاطب 
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ 
موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.
سنجه تفکر با همراهی نمودن هوشمندی مخاطب، غنی ترین به روز آوری‎ها را هدیه می دهد.
‍کلاسهای ریاضی و فیزیک
فقط دو هفته مانده تا #امتحانات_نوبت_اول!!
❌  اشکالاتتو رفع کردی؟؟؟ ❌  دنبال کلاس خوب میگردی؟❌  نگران هزینه ها هستی ؟☹☹
پس تا دیر نشده بیاااا عضو کانال زیرشو ببین چه خبره؟؟؟
https://t.me/ALEYASIN_TADRIS
تدریس گروهی خصوصی مجازی⭐️ریاضی و فیزیک 
با تخفیفات ویژه برای دی ۹۸

بیش از #50درصد_تخفیف_رفع_اشکال_مجازیبا قیمت جدید 5 سوال ......................   7500 تومان 10 سوال.......................   15000 تومان 15 سوال .................... 22000 تومان❄️ 20 سوال ...................
نوع گزینش مخاطب
صدا و موسیقی که می‌شنود،
قلم و متنی که میخواند،
در سطح ارزشمندی تولید رسانه ای موثرست؛ 
موثر در پاسخ به نیازهای حقیقی مخاطب.

دوره آموزشی با عنوان «مدیریت ارتباط با مخاطب» با کد ۹۹۵۰۶۵۵۵ به مدت ۱۲ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد.
قبولی در آزمون با دانلود سوالات، ۱۰۰درصد تضمینی
فایل دانلودی با قابلیت سرچ و جستجو هست که شامل تمامی سوالات دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید با جستجو در حین آزمون اصلی به راحتی نمره قبولی را در آزمون ضمن خدمت مدیریت ارتباط با مخاطب کسب کنید.
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفا
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
دیشب، به اندازه ی مدت ها نگریستن، گریستم. سخت و بی حد ... حال خوبی نداشتم. از عواقب PMS است. ولی اگر PMS هم نبود، باز هم نیاز داشتم به چنین گریستنی .... حالا کمی سبک ترم، اقلا از اشک ها سبک شده ام. از بغض ها سبک شده ام. هنوز اما ... اندوه در دلم جاریست ... اندوهی که نمی دانم از کجاست و چرا هست. 
دیشب نامه های سیمین به جلال را می خواندم. دلم هوا کرد مثل شان مرتب و منظم بنویسم. روزانه نگاری کنم ... نه برای کسی. برای خودم. بی مخاطب بی مخاطب.

امروز، 13 آبان 98
کاتلر:((بازاریابی علم و هنر پژوهش، آفرینش و ارزش گذاری به منظور برآورده ساختن نیاز های یک بازار هدف، در راستای کسب سود است.))
خب؟
 اما بهتر ساده بگیم بازاریابی امروزه یعنی بازار سازی!!!!
یعنی چی؟
شما باید تقاضا ها را بشناسید آنها را بزای مخاطبین تبدیل به نیاز کرده و با تولید محصول با ارائه خدمات در راستای رفع آن نیاز تلاش کنید.
شما باید مخاطب هدف خود را بشناسید و در عین حال کاری کنید که مخاطب شما ، با محصول یا خدمات شما آشنا شود.
چگونه؟
چه روش های
داشتم راجع به یه موضوعی دنبال عکس میگشتم رسیدم به پست زیر

جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم ( کلیک )
که کلا درباره این صحبت کرده که مسافر محترم ، 2 بار در یک روز سفرش رو لغو کرده و از طرف اکانت مسافر از طرف اسنپ مسدود شده.

لیست سوالات مطرح شده درباره اسنپ
سوال 1 : چرا در اسنپ  بلاک شدم؟؟؟بعد اون همه سفر؟؟؟سوال 2 . راننده ای که بعد از قبول سفر ، اون سفر رو لغو میکنه چه تنبیهی براش در نظر گرفته میشه؟؟؟سوال 3 . فاصله راننده با مسافر زیاده و چرا اسنپ
سلام
واقعیتش نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این سوال هست یا نه, اما خوب از اونجایی که اینجا هم یه بخش کوچیکی از جامعه دور هم جمع شدن فرصت رو غیمت دونستم که از نظرات تون بعنوان یه مخاطب استفاده کنم, تصمیم داشتم یه پرسشنامه تهیه کنم و اون رو بین مردم پخش کنم و از این طریق از نزدیکتر با توقعات و انتظارات مردم توی سطح جامعه نسبت به موضوعات و داستان هایی که فیلمنامه میشن آشنا بشم.
با لطف و کمک شما ان شاء الله بتونیم موضوعات بهتر و درخور لیا
طراحی لوگو یعنی : معرفی مناسب برند - جذب مخاطب - بالا بردن میزان فروش - ماندگاری در ذهن مشتری - افزایش محبوبیت نام تجاری – تمایز از رقبا - قابل اعتماد جلوه دادن برند - تاثیر مثبت بر رشد کسب و کار - مهمترین مرحله برندینگ - مهندسی ذهن مخاطب - هویت آفرینی - طراحی لوگو موجب کاهش هزینه های تبلیغات شرکت است . بیننده لوگو و مخاطب برند به هر حال مفاهیم و احساساتی ( خوب یا بد ) از آن دریافت خواهد نمود ، بهتر است مفاهیمی از پیش تعریف شده برای این رسانه مهندسی و
بیشتر از بالا و پایین کردنِ کلماتی که میخوای بگی،
در مورد زمانِ گفتنش دقت و تامل کن!
گفتن نابه‌هنگام صحبت‌های دلنشین هم گاهی مخاطب رو منزجر میکنه،
و حتی گفتنِ نابه‌هنگام حرف حق، میتونه مخاطب رو به راه باطل سوق بده...

+به این مورد در رفتارهامون دقت کنیم. خیلی مهمه. بیان حرفها و ارائه واکنش‌ها به صورت ناگهانی و بدون موقعیت‌سنجی یکی از رایج‌ترین و مهمترین آسیب‌های ارتباطی در جامعه ماست..
ساخت کپشن های فوق العاده

کپشن چیست
کپشن در واقع متنی است که در زیر یک پست اینستاگرامی به نمایش در می‌آید. این کپشن می‌تواند تا ۲۰۰۰ کاراکتر (حرف) طول داشته باشد و از شکلک‌های مختلف در آن استفاده شود. به علاوه، شما می‌توانید تا ۳۰ هشتگ مختلف را درون کپشن قرار دهید. البته این بدان معنی نیست که تا می‌توانید از شکلک و هشتگ در کپشن خود استفاده کنید. بلکه لازم است کپشن خود را به نحوی بنویسید که بتواند توجه مخاطب را جلب کند، خواندن آن آسان باشد و م
در ترجمه گفته شد که باید جایگاه وتعداد شخص ها در نظر گرفته شود .
باید بدانید که   غایب  :        او   ---   آنها
                  مخاطب :      تو  ---   شما
                متکلم :         م   -----  ما
با توجه به این ضمیر های فارسی ، فعل هارا که تشخیص دادید کدام  جایگاه را داردند
متناسب با این شخص ها ترجمه می کنیم
ذهبتم  :  (   تم ) در آخر فعل  نشانه مخاطب است  پس ترجمه متناسب  تو  / شما   خواهد بود
 ذهبتم :   تو / شما ........  اگر فعل  رفت   یا رفت
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
به دلیل استقبال کم دیگران از معادله کمی برای دیگران وقت گذاشتیم و می خواهیم یک سوال یا مسئله درباره معادله بگذاریم
یکی از دوستان به نام sahand توانست جواب این سوال را بگوید و او بدون نیاز به این سوال مستقیما به مرحله بعد صعود کرد
پس سوال دوم مرحله اول برید ادامه مطلب
ادامه مطلب
سوال ارسالی از مخاطب وب
منم آخرین خواستگاری که راه دادم همه معیارامو داشت. مخصوصا مذهبی بودن. ولی خب طبق معمول اینا هم رفتن پشت سرشونم نگاه نکردن. باعث شدن من و خانوادم به هم بریزیم. حالا من خودمو دلداری میدادم و برمیگشتم به حال سابقم دوباره مثل خمپاره مادرم بهم میتوپید. دیگه کلافه شدم.
ادامه مطلب
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
در ادامه مطلب اول وبلاگ نمونه سوال فصل دوم شیمی دهم یعنی ردپای گازها در زندگی را می توانید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.اگر نمونه سوال زیر را حل کرده و بتوانید سوالات آن را به طور عمیق یاد بگیرید می توانید فصل دوم آن را به طور کلی یاد گرفته باشید.
دانلود
واقعا روزگار عجیبی شده دیگه خبری از فیلم خوب نیست اگرم باشه مخاطب نداره... روز چهارشنبه ای رفته بودم به تنها سینمای هنر و تجربه شهرمون دریغ از یک مخاطب ... فیلم به واسطه حضور تنها یک نفر اکران شد! تا آخر نشستم. فیلم پنج رو دوست داشتم. پر بود از صحنه هایی که از دوران بچگی بخاطر داشتم و انگار از اون روزها ،هزار سال گذشته و نیست شده اند. کاش کمی حمایت میشدند این فیلم ها و سینماهایی که اسم سنگین هنر و تجربه رو به دوش میکشند.
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه
سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشترا
از اونجایی بگم‌ که
دو بار تو بیان وبلاگ زدمو پاک کردم و تعداد پست هام از سه تا بیشتر نرفت
و دلم‌ نرفت برای بیشتر نوشتن 
من وبلاگ‌نویس قدیم بلاگفام 
با محیط اینجا اُخت نشدم 
زدم بیرون 
.
.
ولی برگشتم 
این‌بار دلم نوشتن خواست 
حرف زدن خواست 
بی مخاطب با مخاطب 
چه فرقی میکند 
سری که درد میکند برای نوشتن 
دلی که تنگ‌است برای نوشتن 
مینویسد و یک آخیش میگوید 
که نگذاشت حرف هایش بیخ گلویش بماند و رو به خفگی برود  

جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه

سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشتر
قابل توجه مخاطب وبم که پیام میذارن و انتقاد میکنن چون عقیدشون اینِ که نباید همش تعریف کرد:)و زحمت میکشن در حفظ تعادل بنده.زیباترین جمله ای که میتونستم بشنوم تو عمرم این بود؛همکار گرام اومده داره حرف میزنه باهام یهو میگه:خانم پورابراهیم،من مقابل شما که حرف میزنم مراقبم هرچیزی نگم،از مردا مردترین،آدم روش نمیشه هرچیزی بگه...طفلی کلماتشو قورت میدادمخاطب گرام منتظر انتقاد شما هستم:))
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
بسم الله الرحمن الرحیم
من باز سوال دارم (آیکون شرمندگی و خجالت و اینا)
آخه جز شما کسی رو ندارم که سوالای اینچنینی رو بپرسم 
از بابت سوال های عوامانمم عذر میخوام
چرا در بیشتر دعاها و توصیه ها و...مخاطب آقایونن؟
چرا همیشه کلی نیست؟که شامل هردو جنس بشه؟
مثلا در ذکر سجده آخر توصیه شده:
  «یا خیر المسوولین و یا خیر المعطین، الرزقنی و ارزق عیالی من فضلک فاِّنک ذوالفضل العظیم»
بعد از ویرگول میفرماید از فضلت من و عیالم را روزی کن!
خب ما که خانومیم چی؟
واقعیت اینه که نوشته شدن این پست خودش جواب مثبتیه به سوالی که توی تیتر اومده.
یک ساعته که صفحه ارسال مطلب جدید بازه و هیچی ننوشتم. سوال بالا یکم ابهام داره، هر روز چه چیزی بنویسی؟ جنس نوشته ها چطور باشه؟ آیا نوشته ها کلماتی باشه که بعد از زدن دکمه انتشار، بلافاصله، حتی خودت علاقه به خوندش نداری و حتی بعد از چند سال که چشمت به اون میوفته مضخرف بودنش یادت میاد؟ نمونش میتونه خسته کننده ترین صورت گزارش رویداد های روزانه باشه یا چسناله هایی که با
سوالات اصول و روش های بیهوشی 475 سوال+پاسخ نامهسوالات بیماری شناسی  455 سوال+پاسخ نامه
سوالات فارماکولوژی 500 سوال +پاسخ نامه
سوالات مراقبت های ویژه 415 سوال +پاسخ نامه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوالات پایین جز منابع سوالات استخدامی نیست و لی برای مطالعه آزاد بصورت رایگان در سایت قرار داده ایم
سوالات فیزیولوژی 410  سوال +پاسخ نامه
سوالات تشریح 420 سوال +پاسخ نامه
سوالات آناتومی   430 سوال  +پاسخ نام
یک عالمه سوال تو ذهنم دارم، سوالایی مه مول یک ویروس زیاد میشن
حس میکنم مغزم داره میترکه، سوالای بیجوابی که مدام جلو چشمم هستن
راستی یکی از بلاهایی که عجوزه سر مادر اورد سر خودش اومد
یادمه سالی که مامانم میاست صفرا عمل کنه مجبورش کرد هرچی زودتر عمل کنه، بدون این که کمکش کنه یک دکتر خوب پیدا کنه( چند وقت پیش مامان رفت پیش پورسیدی بخاطر مشکلاتش دکتر بهش گفته بود عملت اشتباه بوده اگه مجرای صفرارو به جای دیگه ای برده بود الان اینقد مشکل و درد نداش
سایت گنجینه آزمونهای مقاطع تحصیلی برای تمام کاربران ، دانش آموزان و دانشجویان گرامی به منظور دسترسی رایگان و آسان به تمامی نمونه سوال پیام نور،  نمونه سوال پایه اول تا دوازدهم ، نمونه سوالات ترم اول و ترم دوم   راه اندازی شده است.
شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد: «آیا روترها هم ویروس می‌گیرند؟»
بعد اگر جواب آری است؛ سوال‌های بعدی هم مطرح می‌شوند: «آیا یک روتر ویروسی می‌تواند هر دستگاهی را آلوده کند؟» یا «یک روتر ویروسی چه خطراتی برای دستگاه‌های متصل به وای‌فای دارد؟».
اصلا سوال مهم‌تری به ذهن متبادر می‌شود: «آیا وای‌فای ویروسی داریم؟»
ادامه مطلب
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
۱- قبل از این که ویدیویی منتشر بشه که نشون بده دو موشک شلیک شده، توی اینستا از ملت پرسیدم که چرا دم صبح یکی باید از آسمون فیلم بگیره؟ گفتند دو موشک شلیک شده. پرسیدم چطور فهمیدید؟ جوابی نداشتند.۲- به خاطر این سوال، چندین و چند نفر آنفالو یا بلاک‌ام کردن.۳- من فقط سوال پرسیده بودم. اونا حتی تحمل سوال هم نداشتند. گرچه بعضیاشون هم سعی کردن با دلیل بهم ثابت کنند. بعضیاشون هم موفق شدند و منم قبول کردم.۴- اونایی که حتی تحمل یه سوال و تقاضای جواب منطقی -ب
جوسازی یا پروپاگاندا گونه‌ای ارتباط است که در آن، اطلاعات هماهنگ و جهت‌دار برای بسیج افکار عمومی از طریق تبلیغات سیاسی پخش و فرستاده می‌شود. تبلیغات سیاسی شکلی از ارتباط است که هدف آن نفوذ بر گرایش یک جمع یا جماعت به موضع و دلیل دلخواه مبلغ سیاسی است. پروپاگاندا برخلاف تهیه اطلاعات غیر جانبدارانه، در اصلی‌ترین معنای خود، دادن اطلاعات با هدف نفوذ بر مخاطب است. در این راستا، اغلب اوقات، واقعیت‌ها به‌طور گزینشی بیان و بازنمایی می‌شوند (د
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک پایه ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک عمومی ۱ و آزمایشگاه با جوابسوالات پیام نور درس با کد درس : 1113089-1113094-1113098-1113101-1113262_187نمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال تابستان ۹۱ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال دوم ۹۱-۹۰ با جواب تستی و تشریحینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹۰ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
سوالات انگلیسی نهم با جواب

نمونه سوال زبان نهم درس 1و2و3 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس 1و2 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس 1 با جواب
نمونه سوال زبان نهم درس اول با جواب

نمونه سوال زبان نهم درس 2 با جواب
نمونه سوالات زبان نهم نوبت دوم با جواب 96
نمونه سوالات تستی زبان نهم با جواب
تست زبان انگلیسی نهم با جواب

سوالات زبان انگلیسی نهم

نمونه سوال زبان نهم درس اول
نمونه سوال زبان نهم درس 1و2و3 با جواب
نمونه سوال زبان نهم نوبت دوم 97
نمونه سوال زبان نهم
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
تدریس ک م م و حل مسئله از ان
سوالات مربوط به ک م م کتاب وزارتی در کتاب حل شود ، صفحه 75 کتاب تکمیلی سوال 1 2 3 حل شود ، سوال 4 5 6 صفحات 63 و 74 کتاب تکمیلی ئر کتاب، سوال 7 صفحه 75 کتاب تکمیلی در دفتر

دوم
اجتماعی
تدرییس درس 15
حل کاربرگه ها و فعالیت ها ، حل نمونه سوال

سوم
ورزش
تمرین انواع طناب
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس ادانه درس 9
امادگی برای جلسه بعد
ما خیلی از اوقات مخاطب رو نادیده می‌گیریم. شاید ذهنتون بره به سمت تلویزیون و به طور کلی صداوسیما؛ که از نگاه قشر خاصی، تبدیل شده به نماد جایی که مخاطب رو نادیده گرفته و هر کاری دلش می‌خواد، می‌کنه.اما اگر دقت کنیم می‌بینیم که تقریباً بیشتر رسانه‌ها، بیشتر تولیدکنندگان محتوا، توی این مملکت به مخاطب خودشون احترام نمی‌ذارن. از رادیو و تلویزیون تا روزنامه‌ها، از شبکه نمایش خانگی تا تلویزیون‌های اینترنتی، از سایت‌ها تا کتاب‌ها و... و این
خودت شاید نمیدانی چه کردی با دلم اما دل یک آدم سر سخت را بردی ، خدا قوت!
سید تقی سیدی 

پ.ن: وجود مخاطب خاص برای این شعر رو قویا تکذیب میکنم (اوشون نیومده:)  ) ، فقط چون اگر روزی کسی بود یقینا مخاطب این شعر خواهد بود منتشرش کردم! :)
یکی از دشوارترین موقعیت های دنیا این است که مقابل جمعیت بزرگی شروع به صحبت کنیم اما نتوانیم یک کلمه حرف، نظر، سخن یا ایده از این جمعیت بِکِشیم! موافق هستید؟ شما هم حتما تجربه کرده اید نشستن کنار کسی که مدام با حرف زدن سعی دارید با او ارتباط برقرار کنید اما همچنان شاهد یک کوه یخ هستید که رو به روی شما ایستاده است. یا شاید هم به عنوان یک معلم یا استاد به دنبال مشارکت 100 درصدی افراد در کلاس بوده اید ولی هرگز اشتیاق دانشجویان آن چیزی نبوده است که ش
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
یک نویسنده خوب ، که خواستار توجه و اینترکشن بین خود و خواننده است ، و می خواهد که بحث و دیسکورس نوشته هایش با مخاطب مسیر بعدی نوشته را معین و تعیین کند هیچ گاه چنین نمی گوید که:
کنار همه این ها گذرم به آدم های عجیب هم افتاده که هر نوشته ی احساسی و عاطفی من را مصادره به مطلوب ذهنیت های خودشان کرده اند و هرطور در توانشان بوده خواسته اند خودشان را جای مخاطب خاص این نوشته های بی نوا جا بزنند و از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.سال هاست که به انواع مختلف ذه
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
سلام دوستان در این پست برای شما سوالات انگلیسی انتشارات خط سفید را آماده کردیم و در ادامه برای دانلود قرار می دهیم.
نمونه سوال انگلیسی درس 1
نمونه سوال انگلیسی درس 1
نمونه سوال انگلیسی درس 3 و 4
نمونه سوال انگلیسی درس 3
نمونه سوال انگلیسی درس  3
نمونه سوال انگلیسی درس 2
نمونه سوال انگلیسی درس 6
نمونه سوال انگلیسی درس  6
نمونه سوال انگلیسی درس 5 و 6
نمونه سوال انگلیسی درس 5
نمونه سوال انگلیسی درس 5
نمونه سوال انگلیسی درس 4
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
یکی از کلیدی ترین صفحه ای که هر وبلاگ نویس می تونه داشته باشه، یه صفحه هست که مخاطب بتونه در فضایی کاملا خصوصی حرفش رو به مدیر وبلاگ بزنه. امّا در کمال تعجّب بعضی از وبلاگ نویس ها چنین صفحه ای ندارن حتّی امکان نوشتن دیدگاه بصورت خصوصی توی مطالب هم غیرفعال کردن.
خیلی وقت ها یه حرفی، مطلبی، تذکری، نکته ای باید در فضایی خصوصی رد و بدل بشه. اگه شما جزو کسایی هستی که این امکان رو غیر فعال کرده، برای احترام به مخاطب هم که شده این امکان رو فعال کن :)
خرید نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی آتشنشانی ۹۸
اصل دفترچه آزمون های عمومی و تخصصی برگزار شده سال های قبل
تعداد زیادی نمونه سوالات تخصصی ویژه رشته آتشنشانی و کاردان و کارشناس آتشنشانی (بیش از ۳۰۰ سوال از همه دروس مدیریت بحران و ایمنی در حوادث و اصول پیشگیری و hes).
بیش از ۲۰۰۰ سوالات معارف
بیش از ۲۰۰۰ سوالات هوش
بیش از ۲۰۰۰ اطلاعات عمومی
بیش از ۲۰۰۰ سوال ادبیات فارسی
بیش از ۱۰۰ سوال ریاضی 
بیش از ۳۰۰۰ سوال ICDL
همه فایل ها بصورت پی دی اف م

سوال سوال سوال

بسیاری از مدیران مدام در حال کار هستند بدون اینکه بدانند دارند چکار می کنند، بدون اینکه بدانند آیا این کاری که انجام می دهند درست است یا نه، بدون اینکه بدانند آیا در مسیر درست هستند یا خیر...تلاش برای پاسخ به سه سوال زیر با عث می شود که شما همیشه خودتان را پایش کنید و جواب انها شما را به سمت و سوی درست هدایت می کند.
1.سعی دارم چه کاری را انجام دهم؟(پاسخ به این سوال به کار شما معنی و مفهوم می دهد)
2.آیا این روشی که کاررا انجام مید
برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط بهینه مابین مخاطب های تبلیغ ومحصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت.به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.

ادامه مطلب
ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟
در این مقاله در مورد اینکه ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟ می‌پردازیم:
۱- منحصر به فرد بودنیک لوگو حرفه ای سریع و بلافاصله توسط مخاطبان در میان هزاران لوگو تشخیص داده می‌شود و این به دلیل منحصر به فرد طراحی شدن آن است. یک لوگو نباید کپی باشد و کپی کردن از آن نباید کار ساده ای باشد.۲- به کار بردن نام تجاری در لوگوهر چند که لوگو طرح و شکل منصور می باشد اما در نظر بگیرید که لوگو باید نام تجاری را نیز معرف
احساس می کنم چند وقتیست که نوشته هایم اسیر چهارچوب ها و قواعد شدند.قواعدی که اجازه نمی دهند مثل قبل راحت تر بنویسم.نمی دانم خوب است یا بد؟ شاید خوب چون هرچیزی را نمی نویسم و ساعت ها جملات را کنار هم می نشانم و هی با خودم می گویم یعنی منظورم را به مخاطب رساندم یا نه...شاید بد چون شدم خانم ناظم نوشته هایم و هی ازشان غلط های الکی میگیرم.اسارت نوشته هایم  را وقتی فهمیدم که بارها می نویسم و پاک می کنم.هربار از اول می خوانمش و می گویم نه نشد..نه انگار مف
مطمئنا هر وبلاگنویسی در نوشتن اولویت اصلیش خودشه
هر چی به اینجا نگاه میکنم میبینم اینجا برای من اون چیزی که باید باشه نشده و نکات منفیش برام بیشتره
با حفظ احترام به مخاطب های اینجا ترجیح دادم حذفش کنم وقتی قرار نیست سودی به من برسونهبعدانوشت:دیدم شاید بی ادبی باشه کامنتا بسته باشه و مخاطب هم حرفی داشته باشه به همین جهت بازش کردم
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
سوال و پاسخنامه امتحان عربی نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان زبان نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فیزیک و علوم و فنون نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فارسی نهایی دوازدهم: دانلود
.
تمامی پاسخنامه و سوال های بالا برای رشته های ریاضی تجربی و انسانی میباشد.
هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخ
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم تر
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ازمایشگاه
انجام ازمایش بررسی استکام کشسانی نخ ها
امادگی برذای جلسه بعد

دوم
توضیح درباره تصویر نویسی
توضیح درباره تصویر نویسی
احتمالا امتحان از چهار درس دوم،امتحان تصویر نویسی خوارزمی

سوم
کار و فناوری
انجام فعالیت های نقشه کشی
انجام 4 تکلیف به طور دقیق و دستی

چهارم
ریاضی
حل سوال از تجزیه اعداد
کار گاه بازی صفحه 66 تکمیلی با گزارش کامل شود،صفحه 67 کتاب تکمیلی سوال 1و 2 در ک

برای پاسخگویی به این سوال پرسشهای زیر مورد بررسی قرار گرفته اند:

۱-۵-۲)سوالات فرعی تحقیق: 

سوال اول:نقاط قوت شرکت سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال دوم:نقاط ضعف کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال سوم:فرصتهای کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند؟

سوال چهارم:تهدیدات کارخانه سیمان خاش در خصوص مدیریت ارتباط با مشتریان کدامند

[۱]-customer relationship management

هنر چیه؟
شاید ظاهرا به موضوع گروهمون، یعنی عدالت ربطی نداشته باشه، ولی دونستنش لازمه. پس به طور خلاصه:
ماجرا از این قراره: ادراک در کل به دو دسته تقسیم میشه: ادراک عقلی. ادراک حسی.
1-ادراک عقلی ریشه علم هست، و ادراک حسی ریشه هنر.
2-کسی که عادت داره مطالب رو عقلی بیان کنه، بالقوه دانشمند یا فیلسوفه، کسی که عادت داره مطالب رو حسی بیان کنه، بالقوه شاعر یا هنرمنده.
3-علم مربوط به خودآگاه دانشمند یا فیلسوفه، ولی هنر مربوط به ناخودآگاه هنرمنده.
4-اثر هن
هوراا مقاله م مورد تایید کارفرما بودد
اما می خواستم من باب رابطه حرف بزنم.
روابط آدم ها با همدیگه یه جوریه که هرکس بیشترین دقت رو داشته باشه روی خودش و عکس العمل هاش بهترین روابط رو خواهد داشت، در مقابل تنها ٤٠درصد توجه خودتون رو به رفتار مخاطب اختصاص بدین. این کار بر افزایش خود آگاهی باعث بالا رفتن سطح کیفیت روابط شما میشه. 
خیلی پیش اومده در یک موقعیت مشابه یک عکس العمل تکراری از خودتون نشون بدین که از انجامش پشیمان باشین. اگر در هنگام برخو
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
کاربران عزیز در صورتی که در مورد اینترنت مخابرات سوال،نظر یا پیشنهادی دارید از طریق بخش نظرات در پایین پستها اقدام فرمایید.دیدگاه شما با نام شما منعکس خواهد شد.
ضمنا برای درج نظرات نیازی به وارد کردن ایمیل،سایت یا وبلاگ نیست.
دانلود سوالات شبه نهایی دوازدهم تجربی
دریافت سوال شبه نهایی دینی تجربیحجم: 300 کیلوبایت
دریافت سوال شبه نهایی زیست شناسیحجم: 202 کیلوبایت
دریافت فیزیک تجربیحجم: 296 کیلوبایت
دریافت سوال ریاضی تجربیحجم: 189 کیلوبایت
دریافت سوال و فایل صوتی زبانحجم: 4.56 مگابایت
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ
مخاطب عزیز، شما نمی‌دانید که تا چه حد دلم حرف زدن و گریه می‌خواهد. اما خودم هم نمی‌دانم که باید از چه دری صحبت کنم! بغض گلویم را بسته و همه چیز غم‌انگیز است. دیشب که توی خیابان از سرما می‌لرزیدم، با خودم فکر می‌کردم که از آن ابتدای خلقتم همه چیز برایم غم‌انگیز بوده. من از ۶ سالگی دلم به حال تنهایی پدرم می‌سوخت و گریه می‌کردم. مخاطب عزیز، من دیگر تنهایی زورم نمی‌رسد. باید بروم از مشاور کمک بگیرم. من از همان قرص‌های لعنتی می‌خواهم که دوستا
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسشته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم ت
این خاطره را دوستم که روحانی بود برایم تعریف کرد بنده از قول او نقل می کنم او می گفت:در مجلسی تعدادی از آشنایان دور هم نشسته بودیم یکی  از بنده سوال کرد اکنون کجا مشغولی ؛من گفتم در فلان روستا کار تبلیغی میکنم .مادر زن بنده که مثل همه ی مادر زنها رابطه ی خوبی با داماد عزیزش نداشت به من گفت آنجا هم مثل اینجا به آخوندها فحش می دهند ؟ بنده ی حقیرگفتم آخه اینم شد سوال همه جا مثل هم است  من نمی دانم پشت سرمان چه می گویند اما جلو ی رویمان فحش مادر زن می
سوال اول:
بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟
سوال دوم:
آخر دنیا چیست؟
سوال سوم:
فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید.
در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر
وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟ 
لطفا با دید متفاوتی به سوالات نگاه کنید
#سوال سلام وقتتون بخیرسوال من اینه که چطور میشه سلامت عاطفی طرف مقابل رو محک زد ؟ چه سوالاتی در این زمینه باید مطرح بشه  که با ارزیابی اون پاسخ ها  تصمیمی عاقلانه برای ازدواج بگیریم ؟

#پاسخ
سلام به همگی به نظرم سوال خوبی بود چون اساس زندگی مشترک بر پایه ی عواطفه و به همین دلیل یکی از معیارهای مهم ازدواج باید سلامت عاطفی و بلوغ عاطفی شخص باشهبلوغ عاطفی یعنی شخص به مرحله ای از رشد عاطفی رسیده است که میتواند احساسات منفی ومثبتش را به موقع ابر
جدیدن یه سوال تو ذهنمه که هر بار بعد مدتی عین تلنگر  یا عین گلوگاه  جلو راهمو میگیره و میگه:
چقدر دیگه باید طول بکشه تا اونی رو که ازت دور شده دیگه دوست نداشته باشی!؟
وقتی هر بار ته دلت باز براش میلرزه، سکوت میکنی و این سوال همواره برات بی جواب میمونه.. *
    عکس العمل یاس نسبت به جوجه پسرخاله ای که می گوید فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده است:
اول باید به چند تا سوال در مورد فیلم جواب بدی تا بتونیم تو رو بین خودمون راه بدیم! سوال اول: کجای فیلم دوم ارباب حلقه ها: دو برج، آدم مور مورش میشه؟
زندگی چیست؟
این سوالی است که ذهن انسان را در همه اعصار بخود مشغول کرده است ، حالا هر کس با فهم و درک و قدرت عقل خویش ، از این سوال استنباط و برداشت گوناگونی داشته و آنرا به گونه های مختلف بیان می کند.
این سوال همیشگی من بوده و جوابی برای آن نیافته ام .
لذا می نویسم تا شاید از میان نوشته هایم به پاسخی برسم
یکی از دغدغه های والدین پاسخ به سوالات جنسی کودک است. در ابتدا همیشه هم سطح کودک بنشیند، دست از کار خود بکشید هم سطح او بنشیند، چشم در چشم او شوید. ابتدا به او امنیت بدهید و بگویید افرین که سوال پرسیدی اما ابتدا ریشه سوال را پیدا کنید اگر سوال در سن کودک نبود نشانه هایی از زنگ خطر است.
اگر پاسخ را بلد نبودید صادقانه به او بگویید که نمیدانید ولی پاسخ را برای او پیدا میکنید و اگر ان را بلد بودید در سطح سن کودک پاسخ دهید. این مسئله پیچیده ای ست و بای
#مسابقه_جسورانه❗️

توضیح: سوالات جسورانه عموما پیشبینی عدد شاخص یا پیشبینی قیمت نمادی در اینده هستند و قطعی نیستند.بهتر است امتیاز 50 را برای این سوالات انتخاب کنید تا امتیازی از شما کسر نگردد

✍️کد سوال 9902021

پیش بینی بازدهی سبد سهام

سوال :کدام یک از "سبدهای سهام 1 میلیارد تومانی" زیر، بیشترین بازدهی را تا تاریخ 17 اردیبهشت 99 کسب خواهد کرد؟

( ارزش ریالی هر سهم 250 میلیون تومان و ملاک سنجش قیمت پایانی سهام از 13 تا 17 ارد
خدا رو شکر امروز و فردا امتحان نداریم و گرنه . . .
راستش اصلا دینی و فارسیم خوب نیس (درس فارسی 1 نه زبان فارسی) چون واقعا دروس حفظ کردنی رو دوس ندارم
چون هر سوال با سوال بعدی متفاوته اما ریاضی یا فیزیک فقط ی فرموله که داره می پیچونتت همین
نظرتون چیه؟؟؟
شاید علاقه به نوشتن، ریشه در علاقه به ماندن داشته باشد. بودن یا نبودن، مسأله این است؟ بودن یا همان وجود که پرسش اصلی‌ فلاسفه است. این نوشتی که هدفش ماندن باشد چقدر ارزش دارد؟ 
ماندن شاید فی نفسه ارزشی نداشته باشد اما اگر بخواهی برای «چیزی» بمانی، شاید ارزشمند شود. و آن ماندن شاید برای بیدار شدن و بیدار کردن لازم باشد.

سفرنامه‌ی انسان نام داستانی خیالی است که قرار است در آینده بنویسم! شاید بلند پروازانه به نظر برسد اما بلند پروازی در این زم
شاید علاقه به نوشتن، ریشه در علاقه به ماندن داشته باشد. بودن یا نبودن، مسأله این است؟ بودن یا همان وجود که پرسش اصلی‌ فلاسفه است. این نوشتی که هدفش ماندن باشد چقدر ارزش دارد؟ 
ماندن شاید فی نفسه ارزشی نداشته باشد اما اگر بخواهی برای «چیزی» بمانی، شاید ارزشمند شود. و آن ماندن شاید برای بیدار شدن و بیدار کردن لازم باشد.

سفرنامه‌ی انسان نام داستانی خیالی است که قرار است در آینده بنویسم! شاید بلند پروازانه به نظر برسد اما بلند پروازی در این زم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها